callback

Бриф на разработку сайту

Вы можете не отвечать на часть вопросов приведенных ниже, в этом случае исполнитель выполняет работу по своему усмотрению.

Исполнитель принимает на себя обязательство о том, что коммерческая информация, полученная в рамках подготовки и реализации проекта, является конфиденциальной и не подлежит разглашению или передаче третьим лицам.

1. Информация о компании:

2. Контактные лица:

(viber, telegram)
(менеджер проекта)

3. Спецификация сайта:

(если есть - укажите)
(кратко напишите о Вашей компании)
(основные направления и приоритеты)
(на какую категорию пользователей должен быть ориентирован сайт)
(URL, WWW)
(если есть)
(задачи, которые должен решать сайт)
(сколько языков и какие нужно предусмотреть? каждый язык заполняеться отдельно )
(по дизайну, по структуре) которые нравиться по дизайну, структуре, функциональности, удобство пользования)
(приведите адреса веб сайтов Ваших конкурентов)
(по возможности приведите наиболее полную и подробную структуру меню разрабатываемого для Вас веб-сайта)
(к примеру, логотип, меню, флеш-баннер, кратко о компанииуслуги, почему мы, продукты, последние новости)
(адрес; тел./факс; e-mail)

4. Цели и функции сайта>

5. Дизайн сайта:

(приведите адреса наиболее понравившихся вам сайтов, опишите, что именно понравилось)
(приведите адреса неудачных сайтов, опишите, что именно не понравилось)
(в каких цветовых решениях реализовывать веб-дизайн)
(использование анимации)
(раз в год, месяц, неделю, ежедневно)
(внесение обновлений самостоятельно или поручается разработчикам сайта)
(размещение сайта на сервере провайдера)

6. Бюджет и сроки:

(планируемая вами “вилка” бюджета)
(желаемые сроки сдачи проекта)

7. Дополнительные файлы:

Click or drag a file to this area to upload.
(примеры сайтов, фирменное оформление, фирменные цвета, ТЗ, фото)

Отправить бриф

Red-pix production

Незважаючи на загальноприйняту мудрість, основна частина розробки та дизайну веб-сайтів не є необхідною для процесу кодування

 

Дійсно, такі технології, як HTML, CSS та JavaScript надать Інтернету, що ми знаємо його форму та визначаємо спосіб взаємодії з інформацією.

Але те, що зазвичай залишається за кадром і, в той же час, залишається вирішальною частиною життєвого циклу розробки веб-сайтів - це етапи попереднього збору інформації, детального планування та обслуговування після запуску.

У цій статті ми розглянемо, як може виглядати загальний процес розробки веб-сайтів.

Загальна кількість етапів розвитку зазвичай коливається від п’яти до восьми, але кожен раз ця картина залишається майже однаковою. Виберемо середнє значення.

 

Отже, ось сім основних кроків:

1) Збір інформації,

2) Планування,

3) Дизайн,

4) Примірна друк і складання,

5) Кодування,

6) Тестування, огляд та запуск,

7) Технічне обслуговування.

 

Хронологія розробки веб-сайтів Коли ви думаєте про створення веб-сайту, ваші думки обертаються навколо двох основних питань - ціни та часу. Ці два значення багато в чому залежать від розміру та обсягу проекту.

Щоб окреслити весь процес розробки, ви можете створити хронологію розробки веб-сайтів, додаючи завдання та встановлюючи віхи для свого проекту. Це найкращий спосіб відстежити реалізацію вашого проекту, щоб переконатися, що ви дотримуєтесь терміну.

З цією метою ми вважаємо за краще використовувати GanttPRO - зручний, інтуїтивний графік Ганта для планування проекту в Інтернеті. Дивіться скріншот нижче: Ми підготували детальний опис всього процесу розробки веб-сайтів, орієнтовний час на кожен крок та контрольний список, щоб подвійно перевірити, що ви нічого не пропускаєте. Життєвий цикл розробки веб-сайтів

 

Крок 1.

Збір інформації: мета, основні цілі та цільова аудиторія

Цей етап, етап розкриття та дослідження, визначає, як виглядатимуть наступні кроки. Найважливішим завданням на даний момент є чітке розуміння своїх майбутніх цілей веб-сайту, основних цілей, які ви хочете отримати, та цільової аудиторії, яку ви хочете залучити на свій сайт. Такий вид анкети щодо розробки веб-сайтів допомагає розробити найкращу стратегію подальшого управління проектами.

Портал новин відрізняється від розважальних веб-сайтів, а інтернет-ресурси для підлітків виглядають інакше, ніж сайти для дорослих. Різні типи веб-сайтів надають відвідувачам різну функціональність, а це означає, що різні технології повинні використовуватися відповідно до цілей. Добре описаний і детальний план, заснований на даних даних перед розробкою, може захистити вас від витрачання додаткових ресурсів на вирішення несподіваних проблем, таких як зміна дизайну або додавання функцій, які не планувались спочатку. Орієнтовний час: від однієї до двох тижнів.

 

Крок 2.

Планування: створення сайту та створення каркасних рамків На цьому етапі циклу розробки веб-сайту розробник створює дані, які дозволяють клієнту оцінити, як виглядатиме весь сайт.

На основі інформації, яка була зібрана разом на попередньому етапі, створюється карта сайту. Ось карта сайту веб-сайту XB Software: карта сайту повинна описувати відносини між основними сферами вашого веб-сайту.

Таке представлення може допомогти зрозуміти, наскільки корисним буде кінцевий продукт. Він може показати вам "взаємозв'язок" між різними сторінками веб-сайту, так що ви можете судити, наскільки легко буде кінцевому користувачеві знайти потрібну інформацію чи послугу, якщо він починається з головної сторінки.

Основна причина створення сайту - це створення зручного та зручного для веб-сайту веб-сайту.

Мапа сайту дозволяє зрозуміти, як виглядає внутрішня структура веб-сайту, але не описує інтерфейс користувача. Іноді, перш ніж почати кодувати або навіть працювати над дизайном, виникає необхідність отримати схвалення від замовника, що все виглядає нормально, щоб ви могли розпочати наступний етап розробки. У цьому випадку створюється каркас або макет.

Провідний каркас - це візуальне зображення інтерфейсу користувача, який ви збираєтеся створити. Але він не містить елементів дизайну, таких як кольори, логотипи тощо. Він лише описує елементи, які будуть додані до сторінки та їх розташування.

Це ескізний і дешевий ескіз. Для цього можна використовувати будь-який макет. Ми використовували Moqups. Ось як може виглядати каркас: інша важлива річ - це вибір стека технологій - мова програмування, рамки, CMS, які ви збираєтеся використовувати. Приблизний час: від двох до 6 тижнів.

 

Крок 3.

Дизайн: Макети сторінки, огляд та затвердження На етапі розробки веб-сайт формується. на цьому кроці створюється весь візуальний вміст, наприклад зображення, фотографії та відео. ще раз, вся інформація, яка була зібрана протягом першої фази, є вирішальною.

Під час роботи над дизайном потрібно пам’ятати про клієнта та цільову аудиторію. Макет веб-сайту є результатом роботи дизайнера. Це може бути графічний ескіз або власне графічний дизайн. Основна функція макета - представляти структуру інформації

Більше інформації Менше інформації